středa 18. listopadu 2015

Volný den v herně

Využili jsme úterního volna k tomu, abychom dopoledne strávili všichni 3 v lese a po obědě jsme vyrazili do jedné z velkých brněnských heren pro děti. Pokud se nepletu, tak jsou v Brně dvě- Wikyland a Bongo, my si vybrali Wikyland.

Byla to moje první zkušenost s tímto typem provozoven a musím říct, že ještě dnes mě z toho trochu třeští hlava :-) Pro děti je to vynikající způsob zábavy, vyblbnutí, je tam snad vše, na co si vzpomenete, ale už když tam vstoupíte, připadáte si jak v jiném světě. Všudypřítomný řev, pískot, stovky dětí prohánějících se na tříkolkách a do toho my s vytřeštěnou Áďou. 

Mají to vymyšleno opravdu dobře, najdete tam vyžití pro děti všech věkových kategorií. K dispozici jsou i restaurace, kavárny, kadeřník, kosmetika, prostě téměř vše. Idea, že odložíte dítě a jdete se zabavit, dáte si kafe, pak si skočíte ke kadeřnici, je sice hezká, ale až pro rodiče s velkými dětmi (i když byli jsme svědkem toho, že tam ne o moc starší děti, než je Adélka pobíhaly zcela samy).

Prolezli jsme vše, co se dalo a vrátili se tak do dětských let.
To je na mateřství moc hezká věc, můžete dělat věci spolu s vaším dítětem a nikdo se na vás nedívá zle. 

Navštěvujete taky takové herny? Ceny mě teda dost šokovaly, rodinné vstupné musí celkem dost zatížit rodinný rozpočet, když si za dítě od 2 let účtují 200 Kč a platí se dost i za dospělého, i když jste v podstatě jen dozor. Tak si říkám, že toho musíme využít co nejvíc, dokud se za Áďu neplatí...:-)

Ale zase až tak za půl roku, přece jen dám radši přednost procházce v tichém lese, než upištěnému zalidněnému prostředí.

A jak to máte vy?

1 komentář

  1. byla jse nedávno s vnoučkem v jedné takové - byl to děsný zážitek myslím pro nás pro oba..... řev šílený a větší děti předbíhaly a strkaly do těch malých nelíbilo se mi to .... malej si chtěl pohrát byla jsem u něj , protože mu ještě nebyly dva roky.... ale ty děti byly hrozně drzé i když jsem zaplatila na hodinu odešli jsme dříve... nedalo se to....

    OdpovědětVymazat

Latest Instagrams

© U nás doma. Design by Fearne.